15 лютого  День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав

15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.                15 лютого – це не лише спомин про трагічні і жорстокі події війни в Афганістані та миротворчі місії в інших країнах, це день вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів та заклик до миру, який так потрібний Україні.            Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

08:53 15.02.2018

Свято Св.Валентина у Білолуцькому МБК

Давайте згадаємо про історію сьогоднішнього свята. Різні перекази, легенди стверджують, що Святий Валентин — не вигаданий. У Давньому Римі цим іменем був названий один священик. Жив він у III ст. н. е., у роки царювання Клавдія II. Як відомо, цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. Клавдій II заборонив одружуватися воїнам, бо, мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу.

16:30 12.02.2018

Відкриття ялинки

26 грудня 2017 року  біля міськогоо будинку культури відбулося відкриття новорічної ялинки.

14:44 27.12.2017