Публічна інформація, що підлягає оприлюдненню

Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти адміністрації

92322, вул. 1 Травня 4, смт. Білолуцьк, Старобільський р-н, Луганська обл.; E-mail: bilolutsk@loga.gov.ua

Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти начальника, першого заступника начальника

Начальник: Козич Олександр Михайлович;

Телефон: +380950987970;

e-mail: bilolutsk@loga.gov.ua

Перший заступник начальника: Пронька Микола Васильович;

Телефон: +380950987970;

e-mail: bilolutsk@loga.gov.ua

Інформація про організаційну структуру, функції, повноваження, основні завдання напрями діяльності військової адміністрації

Білолуцька СВА керується Законом України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII (Закон №389), згідно якого основною функцією її діяльності є забезпечення безпеки та нормалізації життєдіяльності населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації.

Основним завданням є виконання повноважень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. (ст. 4, ст.8 Закону №389).

Білолуцьку селищну військову адміністрацію очолює начальник Козич Олександр Михайлович, призначений Президентом України згідно розпорядження № 202/2022-рп.