Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів на 2021 рік

Керуючись ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», селищна рада оприлюднює проєкт рішення Білолуцької селищної ради     - "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік" та його аналіз. який розроблено  постійною комісію з питань комунальної власності, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища. 

 Також виноситься на обговорення з метою одержання зауважень і пропозицій розроблені постійною комісію Білолуцької селищної ради з питань планування, соціально - економічного розвитку, бюджету та фінансів наступні проєкти рішень селищної ради:

     - «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік» та його аналіз;

    - «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» та його аналіз;

 

        Основною метою прийняття регуляторних актів є встановлення чітких та прийнятних ставок податків і зборів та наповнення місцевого бюджету на 2021 рік.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу буде розміщено  на офіційному сайті Білолуцької селищної ради в розділі Регуляторна діяльність. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92322, Луганська область, Новопсковський район, смт.Білолуцьк, вул. 1 Травня, буд. 4 , т.9-25-95, e-mail:  belolytsksovet@ukr.net

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора