Зміни до плану діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

БІЛОЛУЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  №  21-г

смт.Білолуцьк

Про внесення змін до  розпорядження селищного голови від 14.12.2016 р.

№ 30-г « Про затвердження Плану діяльності

Білолуцької селищної ради з підготовки

проектів регуляторних актів на 2017 рік »

На виконання ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до  розпорядження селищного голови від 14.12.2016 р.  № 30-г «Про затвердження Плану діяльності Білолуцької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік» (додається).

2. Це розпорядження є невід'ємною частиною розпорядження селищного голови від 14.12.2016 р. № 30-г « Про затвердження Плану діяльності Білолуцької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік».

3. Оприлюднити план діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік на офіційному сайті селищної ради  та на дошці оголошень.

4.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                        С. П. Полтенко

до розпорядження селищного голови

від 11.10.2017 року

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Вид документа назва проекту

регуляторного акта

Мета прийняття

Терміни

підготовки

Найменування органів та підрозділів проекту

Відповідальні за підготовку регуляторного акта

1.

Рішення селищної ради «Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Установлення  ставок податку на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у смт.Білолуцьк та с.Кубань з урахуванням вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»

І півріччя 2017 року

Виконавчий комітет Білолуцької селищної ради

2

Проект рішення селищної ради «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білолуцьк та с.Кубань»

Реалізація повноважень органів місцевого самоврядування, збільшення надходжень коштів до селищного бюджету, для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища.

IV квартал

2017 року

Виконавчий комітет Білолуцької селищної ради

Селищний голова                                                     С. П. Полтенко