Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повна назва документа державного планування: проєкт Програма соціально-економічного і культурного розвитку Білолуцької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Білолуцька селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Білолуцька селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Білолуцької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за посиланням https://bilolucka-gromada.gov.ua/zayava-pro-viznachennya-obsyagu-strategichnoi-ekologichnoi-ocinki-proektu-programi-socialnoekonomichnogo-i-kulturnogo-rozvitku-biloluckoi-se-11-10-11-11-01-2024/ та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Пропозиції та зауваження до зазначеного документа просимо надавати до Білолуцької селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області на e-mail: bilolutsk@loga.gov.ua та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки протягом 10 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.