Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Звіт Білолуцької селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області про роботу за основними напрямками діяльності за період з 01 січня до 31 березня 2023 року

БІЛОЛУЦЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. 1 Травня 4, смт. Білолуцьк, Старобільський р-н, Луганська обл., 92322, код в ЄДРПОУ44707961, т. +38050-654-16-73, e-mailbilolutsk_ma@ukr.net

 

 

Звіт

Білолуцької селищної військової адміністрації

Старобільського району Луганської області

про роботу за основними напрямками діяльності

за період з 01 січня до 31 березня 2023 року

 

  На виконання пункту 6 протокольних доручень за підсумками апаратної наради в. о. голови Луганської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Смирнова О. у режимі ZOOM-конференції від 27.03.2023 року.

  Білолуцька селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області утворена відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та Указу Президента України від 23 вересня 2022 року № 665/2022 «Про утворення військових адміністрацій у населених пунктах Луганської області».

   Начальник Білолуцької СВА призначений згідно з Розпорядженням Президента України від 23 вересня 2022 року №202/2022-рп.

   Фактично військова адміністрація розпочала роботу 29 вересня 2022 року.

  Структура Білолуцької селищної військової адміністрації складається з: начальника військової адміністрації, першого заступника начальника військової адміністрації, заступника начальника військової адміністрації, сектору організаційної та кадрової роботи, відділу бухгалтерського обліку та звітності, відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту, відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрію, відділу контролю та звернень громадян, відділу соціального захисту населення, відділу економіки та економічного розвитку, відділу земельних ресурсів, служби у справах дітей, головного спеціаліста-юрисконсульта, головного спеціаліста з питань інформаційної політики, обслуговуючого персоналу (підсобний робітник – 1; прибиральник службових приміщень – 1).

   На 31.03.2023 загальна кількість працівників Білолуцької СВА становить 20 осіб (за штатним розписом 40 одиниць).

     Підтримка ВПО

    Керівництво Білолуцької СВА бере активну участь у наданні гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам із Луганської області на базі Попаснянського хабу у м. Черкаси.

    За співпраці з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відбулася роздача зимового одягу для найбільш уразливих категорій дітей із числа ВПО Білолуцької територіальної громади.

    Прийнято на роботу у військову адміністрацію 6 осіб з числа ВПО.

   Відновлений доступ до офіційного сайту Білолуцької громади, створені групи у Facebook та Viber для висвітлення актуальної інформації населенню щодо гуманітарних хабів та програми допомоги, анонсів на проведення різних заходів та звітування стосовно безпосередньої участі Білолуцької СВА в будь-яких заходах, зміни та нововведення в освітніх процесах, агітації щодо вступу до лав ЗСУ, інформування про отримання компенсацій і виплат населенню, яке постраждало від російської збройної агресії, інформування щодо програм оздоровлення, публікація статей на тему соціальної допомоги і підтримки населення та інше.

   Розміщена на усіх платформах електронна пошта для звернень громадян. Також працює телефон, як для звернень, так і надання психологічної підтримки.

   Відбулася співпраця з представником Міжнародного Комітету Червоного Хреста на предмет коригування попередньо викладених матеріалів, що стосуються їхньої діяльності та подальшого інформування стосовно допомоги населенню.

   Сфера кадрової роботи

   В період з січня по березень 2023 підготовлено 19 розпоряджень з кадрових питань.

   Прийнято на роботу – 8 осіб, звільнено – 4, переведено на рівнозначну посаду – 1 особу.

  Ведеться робота з обліку військовозобов'язаних працівників військової адміністрації.

    Контроль та ведення документообігу

   За І квартал 2023 року зареєстровано та опрацьовано 818 контрольних документів, запитів, інформаційних матеріалів від Луганської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та її департаментів і управлінь, Старобільської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації та її структурних підрозділів, інших державних, правоохоронних, контролюючих органів. В цьому звітному періоді було надано 405 відповідей на контрольні документи.

   Розроблено та затверджено 27 розпоряджень начальника Білолуцької СВА. Постійно ведеться робота з удосконалення додержання виконавчої дисципліни структурними підрозділами СВА.

    Служба у справах дітей

   Служба у справах дітей проводить роботу з відновлення інвентаризації облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку щодо поліпшення житлових умов, зокрема, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Отриманий кваліфікаційний електронний підпис в КНЕДП ДПС Ужгород, для подальшої роботи в програмі ЄІАС «Діти» та здійснюється процес підключення до цієї інформаційно-аналітичної системи.

  Триває вирішення питання стосовно неповнолітнього громадянина Афганістану Шаріфі Хамідулла, який потребує встановлення опікунства та відновлення оригіналів документів, посвідчуючих особу. Стосовно цієї справи направлені запити на ДМС Харківської області, співпрацюємо з Авангардівською громадою Одеської області, в якій він на даний момент знаходиться.

   Сфери ЖКГ містобудування, архітектури та благоустрою, цивільного захисту та мобілізаційної роботи, земельних ресурсів, економіки та економічного розвитку

   Укладені договори на постачання матеріальних цінностей матеріального резерву для часткового поповнення згідно затвердженого переліку. Триває робота з його поповнення.

  Отримані доступи до Реєстру знищеного та пошкодженого майна та Реєстру Державного земельного кадастру. Відповідальні спеціалісти отримали ключі ЕЦП на захищеному носії для відповідальної посадової особи.

  Опрацьовано 5 повідомлень від жителів Білолуцької громади про зруйноване/пошкоджене житло.

   Розроблений план цивільного захисту на 2023 р., який затверджений Розпорядженням начальника Білолуцької СВА від 10 березня 2023 року № 42.

       Розпорядженнями начальника Білолуцької СВА створено:

   1. Координаційний штаб з питань деокупованої території Білолуцької селищної територіальної громади від 06.02.2023 № 28;

   2. Комісію з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам від 28.03.2023 № 46;

     3. Комісію про завдані шкоду і збитки земельним ресурсам внаслідок збройної агресії російської федерації від 28.03.2023 № 47.

  Розроблено статут комунального підприємства, який планується започаткувати на території Білолуцької громади, визначений склад аварійних бригад з відновлення критичної інфраструктури, а також визначений перелік пріоритетних потреб у спеціалізованій комунальній техніці для відновлення життєдіяльності на деокупованих територіях.

  Соціальний захист населення

   Подано реєстраційну картку до Державної податкової служби та отримано ключ ЕЦП на захищеному носії для відповідальної посадової особи.

  Встановлено та налаштовано модулі шифрування для підключення до крипто-мережі Мінсоцполітики України та програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

    Відділом соціального захисту населення була проведена робота по розробці Плану заходів реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року, який затверджено Розпорядженням начальника Білолуцької СВА від 20 лютого 2023 року № 39.

   Освіта

  На підконтрольній території України функціонує заклад дошкільної освіти «Колобок» з короткотривалим режимом перебування та Білолуцький ліцей Білолуцької селищної ради.

  ЗДО «Колобок» працює за дистанційною формою роботи. До дошкільної освіти залучено 9 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, у тому числі 3 з них – діти учасників бойових дій. Заклад працює за напрямком підготовки дитини до школи.

    Право на здобуття освіти за українськими програми у Білолуцькому ліцеї реалізовують 96 учнів. З них кількість внутрішньо переміщених здобувачів освіти, які отримують освітні послуги у закладі  18 учнів, перебувають за кордоном — 3 учні, кількість здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій  75 учнів.

   Педагогічні працівники забезпечені ноутбуками, які були отримані за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft.

   Навчання дітей здійснюється з використанням електронної платформи «Моя школа». До освітнього процесу залучено 17 педагогічних працівників. Заборгованості по виплаті заробітної плати немає.

     Частина працівників (15 педагогічних і 5 технічних працівників) знаходяться у простої, за ними збережена заробітна плата у розмірі 2/3 від посадового окладу.

  Протягом січня-березня поточного року організовано роботу щодо замовлення документів про освіту державного зразка для випускників 2023 року. У цьому році планується до випуску 13 учнів дев’ятикласників та 13 учнів одинадцятикласників. Крім того, у березні зараховано 3 дитини до 9 класу за екстернатною формою навчання.

     У березні активна робота проводиться з учнями 11 класу та їх батьками щодо складання Національного мотиваційного тесту у 2023 році.

     Крім того, майбутніх абітурієнтів постійно інформують про діяльність вищих навчальних закладів Луганщини та про особливості вступної кампанії 2023.

      Робота на приближення Перемоги

      Була проведена робоча зустріч у м. Краматорськ з воїнами 106 батальйону 111 бригади Територіальної оборони Луганської області, під час якої була передана оргтехніка для потреб організації діяльності військової частини.

  Особисто начальником Білолуцької СВА була здійснена поїздка з гуманітарною місією для населення до деокупованого с. Макіївка Луганської області.

   Проведено взаємодію з Луганським обласним центром зайнятості щодо надання рекламної інформації, вакансій для підбору кадрів з числа військовозобов’язаних для створення стрілецького батальйону в Луганській області. Постійно розміщуються рекрутингові матеріали на офіційних інтернет-джерелах для вступу до «Гвардії Наступу».

  Були організовані зустрічі з підприємцями Білолуцької громади щодо відновлення територій та життєдіяльності після деокупації, зокрема були проведені перемовини з представником ТОВ «ЛАН» Лінніком О.Ф. стосовно відновлення агро-промислового комплексу.

     Усі структурні підрозділи постійно беруть активну участь у семінарах та навчальних заходах з питань відновлення критичної інфраструктури та організації повноцінної роботи органів влади на деокупованих територіях.

   Ведеться збір інформації про колабораційну діяльність на тимчасово окупованій території Білолуцької громади.

      Перспективи

   На теперішній час керівництво військової адміністрації та структурні підрозділи ставить за мету вчасне та якісне виконання розпорядчих актів, протокольних доручень, контрольних документів та інших завдань від Луганської ОДА – ОВА, Старобільської РВА, інших установ.

   На майбутнє Білолуцька селищна військова адміністрація планує перспективу відкриття комунального підприємства на території Білолуцької громади для запровадження централізованого водопостачання/водовідведення, теплопостачання, будівництва очисних споруд тощо для покращення умов життя населення Білолуцької громади.

    Планується відкриття пунктів незламності для задоволення базових потреб населення у харчуванні, якісній питній воді, теплі, світлопостачанню, зв’язку та ін., організація під’їздних доріг для швидкого доступу до віддалених населених пунктів Білолуцької громади, а також вирішення гуманітарних та соціальних питань, які виникнуть на деокупованих територіях.

        

 

 

      Начальник                                                                                Олександр КОЗИЧ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора