Порядок доступу до публічної інформації

Публічна  інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання  суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», в Білолуцькій селищній військовій адміністрації відповідальним за опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запитів на інформацію, що надходять до військової адміністрації, а також за оприлюднення інформації, передбаченої ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначений Перший заступник начальника Білолуцької СВА Пронька Микола Васильович.

Надання публічної інформації Білолуцькою СВА здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, Білолуцька селищна військова адміністрація є розпорядником інформації, отриманої або створеної в процесі реалізації нею та її виконавчими органами своїх повноважень та виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством, та яка знаходиться у володінні селищної ради та її виконавчих органів.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

- ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

- опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

- підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту письмово надсилайте листи на нашу електронну пошту: e-mailbilolutsk@loga.gov.ua (з поміткою "Публічна інформація").