Відкриття ялинки

26 грудня 2017 року  біля міськогоо будинку культури відбулося відкриття новорічної ялинки.

14:44 27.12.2017

Обговорення "Бюджета участі"

Що таке бюджет участі (громадський бюджет)? Бюджет участі – інструмент прямої демократії, за допомогою якого мешканці міста залучаються до розподілу частини місцевого бюджету. Мешканці селища, депутати, представники органів місцевого самоврядування, члени громадських організацій обговорюють пріоритети розвитку громади. Після консультацій та обговорень у громади формується бачення, які ідеї слід реалізувати першочергово. Простими словами «бюджет участі» – це можливість громади реалізовувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти.  Ви давно хочете, щоб у вашому мікрорайоні з’явився простір для відпочинку молоді? Мрієте, щоб на вулиці встановили велопарковку або маєте інші соціально-важливі ідеї? Тоді бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток Білолуцької громади. Ви даєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізовує її місцева влада за бюджетні кошти. Головне, щоб вашу ініціативу підтримала  Білолуцька громада.

15:12 11.12.2017