Професійні можливості для ветеранів і ветеранок

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

17:57 04.04.2024

Розпочався прийом заяв до Реєстру збитків, завданих агресією рф проти України, який базується в Гаазі

Це важливо для того, щоб зафіксувати реальний масштаб шкоди від агресії ворога та запустити механізм санкцій проти росії. Сервіс доступний на порталі та в застосунку «Дія». До заяви потрібно додати акт про обстеження від місцевої влади. Крім житла у Реєстрі можна буде подавати заяви про різні види збитків від pociйcькoї агресії: - шкода життю та здоровʼю; - тортури, позбавлення волі та сексуальне насильство; - вимушене переміщення (в Україні та за кордон); - інші ушкодження та збитки; - збитки бізнесу та критичної інфраструктури на наступних етапах. Правила подання, обробки та внесення Заяв. Категорії заяв, які можуть бути внесені до Реєстру  Категорія Заяв А3.1 Пошкодження або знищення житлового нерухомого майна. Принципи захисту персональних даних у роботі Реєстру збитків, завданих агресією рф проти України. Відповіді на поширені запитання.

09:59 04.04.2024

Оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги!

Білолуцька селищна військова адміністрація повідомляє, що з метою забезпечення направлення дітей,  які отребують особливої соціальної уваги та підтримки, до Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» І зміна планується:

18:26 03.04.2024