Відбувся звітний концерт Білолуцької дитячої музичної школи.

На початку червня відбувся звітний концерт Білолуцької дитячої музичної школи  в приміщенні селищного БК. На святі були присутні начальник відділу культури Новопскоської РДА Козлова Ольга Василівна та Білолуцький селищний голова Полтенко Сергій Пилипович. За сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм були нагороджені викладачі та працівники школи: Крапівка Н.М., Безверхня О.М., Клименко Ю.А., Ковальов В.І., Леоненко Ю.О., Садоий А.В., Кузнецов А.І., Бондар Г.І. та Шульга В.М.

17:43 31.08.2017

Туристичний маршрут по смт. Білолуцьк Новопсковського району, Луганської області

Села, як і люди мають свою біографію. І у кожного вона своя, неповторна. Тільки в селі людина може так тісно спілкуватися  з природою, розуміти її душею і серцем, милуватися неповторною красою. Наше селище  Білолуцьк – є для нас маленькою Батьківщиною. Тому ми не залишаємось байдужими  до історичного минулого нашого краю, до чудової краси краєвидів, до єдиної в світі стежини, що веде до отчого дому.

17:40 30.08.2017