A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Спадщина - безцінний дар»

Дата: 03.07.2023 17:51
Кількість переглядів: 159

   Фото без описуФото без опису

    Український державний інститут культурної спадщини (далі - Організатор Конкурсу) проводить Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Спадщина - безцінний дар» (далі - Конкурс).

    Мета Конкурсу - привернення уваги до захисту і збереження культурної спадщини України, її популяризації, розвитку пізнавального інтересу у дітей та виховання почутгя поваги і дбайливого ставлення до історичних та культурних цінностей.

    Конкурс проводиться з 28 червня 2023 року по 13 жовтня 2023 року за двома віковими категоріями:

- школярі від 6 до 12 років,

- школярі від 13 до 17 років (далі - Учасники).

    На Конкурс приймаються роботи, джерелом для створений яких виступають пам'ятки історії та культури України.

    Всі малюнки повинні бути виконані самостійно Учасниками за власним задумом без допомоги батьків і педагогів. Один Учасник має право заявити до участі не більше 2-х робіт.

    Подати творчу роботу на Конкурс можуть представники Учасника (батьки, інші родичі або представники освітніх установ), при цьому в Заявці (Додаток 1), направленої на електронну пошту udiks@ukr.net до 20.09.2023, повинні бути вказані як контакти представника (ПІБ., точна адреса, телефон, електронна пошта), так і точні відомості про автора творчої роботи (ПІБ., вік, школа) також відомості про пам'ятку культурної спадщини (назва, місцезнаходження, коротка довідка (за бажанням). Малюнок повинен бути виконаний на папері (полотні) формату не менше А4 (210мм х 290мм) і не більше АЗ (420мм х 580мм) в будь-якій техніці (аквареллю, олією, пастеллю, олівцем). Малюнки подаються на конкурс шляхом направлення оригіналів творчих робіт на відділення Нової Пошти № 72 (м. Київ). Отримувач Романченко В'ячеслав Віталійович - моб. тел. (096-575-75-00) до 25 вересня 2023 р. Витрати, пов'язані з виконанням та надсиланням робіт, за кошт Учасників Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються. Роботи стають власністю Організатора Конкурсу.

   Відправляючи творчу роботу на Конкурс, представник Учасника дає згоду: - на розміщення малюнків на офіційному сайті Організатора та в офіційній групі      Організатора в соціальній мережі «Fасеbоок»;

- на використання малюнків для підготовки внутрішніх звітів Організатора;

- на використання малюнків в друкованих та рекламних матеріалах Організатора.

Етапи проведення Конкурсу:

    1 етап — з 28 червня по 20 вересня — подання заявки та творчих робіт на конкурс шляхом направлення оригіналів на відділення Нової Пошти № 72 (м. Київ) Отримувач Романченко В'ячеслав Віталійович - моб. тел. (096-575-75-00). Витрати, пов'язані з виконанням та надсиланням робіт, за кошт учасників Конкурсу. Роботи стають власністю Організатора Конкурсу.

    2 етап — з і жовтня по 12 жовтня — робота журі Організатора Конкурсу. 3 етап — 13 жовтня - Підведення підсумків Конкурсу, що відбудеться на офіційному сайті Організатора Конкурсу: https://www.spadshina.org.ua/ та в офіційній групі Організатора Конкурсу в соціальній мережі «Fасеbоок» https://www.facebook.com/usich.mcvsu

  Переможці Конкурсу в кожній віковій категорії нагороджуються Дипломами та пам'ятними подарунками шляхом направлення Дипломів та подарунків на відділення Нової пошти, вказаних в заявках. Всі учасники Конкурсу нагороджуються Дипломами, вчителі, чиї учні отримали Дипломи, нагороджуються Подяками, шляхом направлення Дипломів та Подяк на відділення Нової пошти, вказаних в заявках.

     Консультації за телефоном 272-52-66.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора