17 лютого 2024 року в під час штурмових дій ворога загинув Євген ЛЕПЕТЮК

Дата: 12.03.2024 13:53

17.02.2024, боронячи рідну Батьківщину в районі н.п. Кліщіївка Бахмутського району Донецької області при виконанні бойових завдань з оборони України від російської агресії загинув наш земляк, мешканець Білолуцької громади Лепетюк Євген Федорович.

Хоробрий захисник нашої Батьківщини, старший сержант 3 Прикордонного Загону імені Героя України Євгенія Пікуса, 1ПКШР 1ВПС військової частини 9938, Євген Лепетюк народився 13 травня 1995 року.

Підписав контракт зі Збройними Силами України та ще з квітня 2020 року Євген разом з побратимами боронив кордони рідної Батьківщини та цілісність нашої держави на Луганському та Донецькому напрямках.

19.09.2023 року Євген був нагороджений нагрудним знаком «Відмінний прикордонник».

«Тільки вперед і ні кроку назад!» - бойовий девіз Євгена! Людина, яка ніколи не здавалася та не боялася труднощів. Саме так його пам’ятають близькі та побратими.

07 березня 2024 року, Євгена Лепетюка провели до місця вічного спочинку в Івано-Франківську.

Без батька залишився маленький син.

Доземний уклін, вічна пам’ять та слава полеглому воїну. Співчуття рідним. Герої не вмирають!