Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб Білолуцької громади

Дата: 11.07.2024 16:30
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

У зв’язку з тим, що запеклі бої та руйнації приватних домогосподарств на території Луганської області не припиняються, Білолуцька селищна військова адміністрація провела масштабну роботу з виявлення місць для тимчасової евакуації жителів нашої громади до інших регіонів України.

Листи з проханням повідомити про  наявність місць для розміщення жителів нашої громади та яку кількість людей згодні прийняти, були направлені по всій території України.

Вже отримали перші відповіді від громад із запропонованими варіантами та альтернативами. А саме:

 • Департамент соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації надав інформацію щодо переліку МТП області, з яким можна ознайомитись за посиланням https://zaksoc.gov.ua/mistsia-timchasovogo-prozhivannia-mtp. Також було повідомлено про розроблений Інформаційний довідник місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області, який містить короткий опис МТП, контактну інформацію та фото приміщень https://carpathia.gov.ua/.

 

 • Закупенська селищна рада Кам’янець-Подільського району   Хмельницької області повідомила про наявність у приватному секторі трьох будинків, без зручностей, які можуть бути надані для проживання ВПО.

 

 • Керецьківська сільська рада Хустського району Закарпатської області  може прийняти 80 людей.

 

 • У Косівській міській територіальній громаді Івано-Франківської області функціонує два місця тимчасового проживання для ВПО, в яких станом на цей час наявно 16 вільних місць, 13 з яких можливе для поселення виключно жінок, неповнолітніх дітей та осіб похилого віку.

 

 • Красилівська міська територіальна громада Хмельницької області готова простягнути руку допомоги та розмістити 8-10 жителів нашої громади, забезпечивши всі необхідні умови для комфортного перебування та підтримки.

 

 • Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради повідомило про можливість тимчасового розміщення 10 осіб в гуртожитку навчального закладу на території Мукачівської міської територіальної громади.

 

 • Новодністровська міська територіальна громада повідомила про можливість розміщення 10 дорослих та 12 дітей Білолуцької СТГ в місці тимчасового проживання при КУ «Центр надання соціальних послуг Новодністровської міської ради».

 

 • Новоселицька міська рада Чернівецького району Чернівецької області повідомила, що на території громади вже перебувають 580 ВПО. Також на території громади розташоване приміщення, яке може бути використано, як місце тимчасового проживання для 72 ВПО, проте лише після проведення капітального ремонту (даний об’єкт Чернівецька ОДА вже відібрала для фінансування міжнародними організаціями).

 

 • Жителі села Пужники Тлумацької міської ради Івано-Франківської області, висловили своє розуміння та готовність підтримати жителів нашої громади і прийняти сім’ї, в першу чергу із дітьми (у селі діє дитячий садочок і школа). Також повідомили, що село газифіковане, більшість господарств мають проведену воду до будинків.

 

 • На території Свалявської міської територіальної громади Закарпатської області на стадії готовності (90%) знаходиться об’єкт нерухомого комунального майна на 35 ліжко-місць.

 

 • В Теофіпольській громаді Хмельницького району Хмельницької області є 18 вільних місць для поселення ВПО.

 

 • Хмельницький соціальний центр соціальної підтримки та адаптації має 5 вільних ліжко-місць у відділенні нічного перебування та 1 кімнату розраховану на проживання трьох осіб, у соціальному готелі.

 

 • На території Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області є два місця тимчасового проживання, що належать до комунальної власності та мають 10 вільних місць для розміщення ВПО.

 

 • Вишківська селищна рада Хустського району Закарпатської області готова надати 4 кімнати для ВПО. Пріоритет для поселення надається жінкам, дітям та людям похилого віку, які не здатні себе забезпечити.

 

 • Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області  повідомила, що станом на сьогодні на території громади всі вільні нежитлові приміщення комунальної власності, які б могли бути використані для тимчасової евакуації жителів окупованих областей мають аварійний стан, відсутні електропостачання, водопостачання та опалення. Через обмеженість селищного бюджету провести капітальний ремонт не має можливості, проте є можливість розміщення ВПО на території приватного сектору громади за оплату. 

 

Для отримання більш детальної інформації по запропонованих варіантах місць тимчасового проживання звертайтеся на нашу гарячу лінію за телефоном +380950987970.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора