Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Запрошуємо органи місцевого самоврядування долучитися до пілотування програми організації та проведення стажування для молоді

Дата: 03.07.2024 09:41
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні запрошує органи місцевого самоврядування долучитися до пілотування програми організації та проведення стажування для молоді. 

Програма стажування розроблена НАДС у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за підтримки UNDP в Україні та фінансування уряду Данії. 

Програма складається з декількох компонентів: 

- освітнього серіалу «Організація стажування молоді в органах публічної влади» на платформі Дія.Освіта; 

- триденного тренінгу 17-19 липня в м. Київ; 

- організації та проведення стажування для молоді в громадах, представники яких успішно завершили навчання (у період з серпня по жовтень 2024 року). 

Умови участі: 

- участь у всіх компонентах програми «Організація та супровід програми стажувань молоді в органах публічної влади» щонайменше двох людей від органу місцевого самоврядування; 

- проходження онлайн навчання; 

- участь у триденному офлайн тренінгу;

- організація стажування для щонайменше 5 представників та представниць молоді загальною тривалістю не менш як місяць.

 Після успішного проходження навчання учасники та учасниці отримають сертифікати обсягом 1 кредит ЄКТС.

Серед учасників, які успішно пройшли онлайн та офлайн навчання, буде відібрано 10 громад, які отримають підтримку в організації та проведенні стажування для молоді в органах місцевого самоврядування.

UNDP разом з досвідченою громадською організацією забезпечать органи місцевого самоврядування комунікаційною підтримкою, та супроводом на всіх етапах підготовки та проведення стажування для молодих людей.

Додатково повідомляємо, що при відборі перевага надаватиметься органам місцевого самоврядування, які ще не реалізовували схожих проєктів. 

Щоб взяти участь у навчанні, необхідно до 5-го липня 2024 року заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/vqC838wPjQQMuqWC6. 

Додаткова інформація за ел.адресою viktoriia.demidova@undp.org.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора