Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Інститути громадянського суспільства Луганської області запрошують до участі в тренінгу!

Дата: 28.06.2024 12:57
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

 

З метою підвищення інституційного та організаційного розвитку інститутів громадянського суспільства, Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочато серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики. 

 

Перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства “Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації” відбудеться 10 липня 2024 року з 11:00 до 17:30 у м. Києві.

 

Під час роботи тренінгу будуть розглянуті практичні питання щодо розвитку публічних комунікацій інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики, формування комунікаційних цілей, визначення цільової аудиторії та стейкхолдерів, інструментів, процедур, документів, необхідних для публічних комунікацій, ефективних комунікацій та особливостей комунікацій з органами державної влади. 

 

З учасниками тренінгу працюватиме Ксенія Дітчук – незалежна консультантка, менторка, тренерка, яка має 15 - річний досвід роботи у розробці інформаційних продуктів та управлінні комунікаціями для неурядових організацій.

 

Реєстрація для участі у тренінгу триватиме до 03.07.2024 за посиланням: http://surl.li/ckpkmi.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора