Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Взяли участь у онлайн-семінарі «Економічна безбар’єрність»

Дата: 21.06.2024 19:04
Кількість переглядів: 33

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

Спеціаліст відділу економіки та економічного розвитку Білолуцької селищної військової адміністрації 19.06.2024 взяла участь у онлайн-семінар «Економічна безбар’єрність», який організовано Центром експертних рішень та адвокації у співпраці з Радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки проєкту Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні».

 

Економічна безбар’єрність – це забезпечення умов та можливостей для працевлаштування, заняття підприємництвом молоді, жінок, літніх людей, людей з інвалідністю тощо. Тобто всі громадяни незалежно від віку, статі, сімейного стану чи стану здоров’я мають умови та можливості для працевлаштування, отримання фінансових та інших ресурсів для заняття підприємництвом чи самозайнятістю.

 

Безбар’єрне середовище – це простір необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного.

 

Забезпечення безбар’єрності належить комплекс заходів і практик, які допоможуть працевлаштувати представників вразливих верств населення, зокрема осіб з інвалідністю, пенсіонерів, студентів без досвіду роботи, вагітних жінок і батьків у декреті. Серед них: впровадження програм професійної підготовки та кар’єрної орієнтації; навчання фінансової грамотності; розвиток підприємницької культури; надання консультаційної підтримки; створення додаткових можливостей для роботи тощо.

 

Захід був покликаний дати більше знань та інструментів для реалізації політики безбар’єрності на локальному рівні, допомогти у плануванні та реалізації проєктів з розбудови безбар’єрного простору і послуг у містах, селах, селищах України. Метою семінару було посприяти, щоб вразливі соціальні групи, які постраждали від війни, користувалися підвищеним рівнем соціальних прав та соціального захисту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора