Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Громадська організація «Вектор прав людини» розробила та впровадила протягом 2023-2024 років проєкт «Допомога допомагаючим»

Дата: 18.06.2024 06:27
Кількість переглядів: 42

 Фото без опису

 

Сьогодні як ніколи населення України потребує допомоги з підтримки психологічного, психічного здоров’я, юридичної, соціальної допомоги та послуг, якісного медичного супроводу та іншої допомоги, адже щодня ми потерпаємо від подій війни, спричиненої росією.   

 

Особливість ситуації України – відновлення в часи руйнувань. У нас немає часу чекати допоки припиняться бойові дії, а вже потім відбудовувати Україну. Це відбувається вже зараз у всіх сферах нашого життя. Ба більше, напрацьовуються інноваційні методи й унікальний досвід допомоги. Зі свого боку, це забезпечує нам щоденний невпинний рух до перемоги України і післявоєнного розвитку. 

 

Системні підвищення кваліфікації і психологічна підтримка спеціалістів(-ок) допомагаючих професій – це можливість забезпечити якісну допомогу населенню, яке це потребує, здійснювати просвітницькі заходи серед людей та тим самим здійснювати важливий внесок у спільне стратегічне завдання - профілактику та/або подолання соціальної та колективної травми. Тому дуже важливо, що і спеціалісти(-ки) нашого регіону долучились до заходів проєкту «Допомога допомагаючим». 

 

Проєкт «Допомога допомагаючим» поєднав у собі освітні заходи, супервізійні та підтримуючі заходи, опитування, конференції для спеціалістів(-ок), які надають психологічну, медичну, соціальну допомогу та послуги, юридичну допомогу та іншу. До експертної команди долучились як національні спеціалісти(-ки), так і з США, Ізраїлю (детальніше за посиланням - https://hrvector.org/podiyi/24-05-31-2023-2024) 

 

Матеріали в межах проєкту «Допомога допомагаючим», що будуть корисними психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), представникам(-цям) представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, дослідникам(-цям) та всім зацікавленим.

 

• Публікація «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України» - https://hrvector.org/publikacziyi/24-05-06-publication-of-the-program  

 

• Звіт «Огляд потреб та викликів спеціалістів(-ок) допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни» - https://hrvector.org/zviti/24-05-31-zvit  

 

• Інформація про проєкт «Допомога допомагаючим» - https://hrvector.org/podiyi/24-04-05- 03.04.24 

 

 • Інформація про конференцію «Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів(-ок), які надають психологічну і юридичну допомогу» - https://hrvector.org/podiyi/24-04-05-03.04.24


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора