Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Спільні зусилля для допомоги ВПО: Луганський обласний центр зайнятості та ГО "Зростай" підписали меморандум

Дата: 01.06.2024 10:50
Кількість переглядів: 43

Фото без опису

 

Луганський обласний центр зайнятості та громадська організація "Зростай" підписали меморандум про співпрацю, спрямований на надання допомоги та підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганщини. 

 

Мета цієї угоди - об'єднати ресурси та компетенції обох організацій, щоб ефективніше відповідати на потреби ВПО в таких сферах, як зайнятість, освіта та соціальна інтеграція. 

  

Згідно з меморандумом планується спільно реалізовувати проекти та програми для ВПО, проводити навчання та тренінги, а також сприяти інформуванню та підвищенню обізнаності громадськості щодо питань, пов'язаних з внутрішньо переміщеними особами. 

 

Ми сподіваємося, що ця співпраця відкриє нові перспективи для створення робочих місць та внесе вагомий вклад у вирішення проблем, з якими переселенці стикаються щодня. 

 

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc 

 

Надаємо підтримку з питань зайнятості: 

- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk 

- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора