Фахівці Білолуцької СВА взяли участь у Конференції "Міста для людей"

Дата: 29.05.2024 20:31

Фото без описуФото без описуФото без опису

В ході заходу обмінялись досвідом та обговорили реальні проєкти можливостей для фінансування муніципального сектору під час війни та у період відбудови, відбудову українських міст і громад після деокупації, інструменти залучення міжнародного фінансування, можливості та ключові аспекти розвитку невеликих громад та чому без кредитування неможливо розвивати міста.

Розбудова і відновлення інфраструктури — питання, яке потрібно вирішувати вже сьогодні, тож розглядаємо всебічний розвиток залучення інвестиційних коштів та збільшення власних надходжень до бюджету громади.

Дякуємо організаторам - Укрексімбанку, Міністерству фінансів України, ЄБРР та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) за інформативний та змістовний захід.