Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Проєкт єОздоровлення розширено: діти з усієї України, які потребують соціальної підтримки, можуть відпочити та оздоровитися

Дата: 27.05.2024 10:46
Кількість переглядів: 21

Фото без опису

Міністерство соціальної політики України розширює проєкт «єОздоровлення» для дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Завдяки проєкту діти зможуть безоплатно відпочити в літніх таборах відпочинку і оздоровлення.

За умовами проєкту, батьки отримують на спеціальний рахунок кошти, які можна витратити на путівку до одного з оздоровчих закладів України. Торік у такий спосіб майже 2 тисячі дітей із малозабезпечених родин України відпочили в Карпатах.

Отримати путівку через програму «єОздоровлення» можна, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної коштом державного чи місцевого бюджету будь-якого рівня.

Цього року до «єОздоровлення» внесені певні зміни, аби охопити відпочинком ще більше дітей. Зокрема:

Змінюються вимоги до оздоровчих закладів. > Білолуцька СВА/OFFICIAL: Тепер вони не обов’язково мають бути розташовані у карпатському регіоні та мати вищу категорію. Проте мають бути внесені до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення і відпочинку та мати облаштоване укриття.

Розширюється географія проєкту.
До нього зможуть долучитися оздоровчі заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві.

Сума на одну дитину буде 15 980 грн (п’ять прожиткових мінімумів). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Більше про програму читайте на сайті Мінсоцполітики: http://surl.li/trxqd


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора