Сьогодні, 23 травня Україна відзначає День морської піхоти Військово-морських сил ЗСУ!

Дата: 23.05.2024 11:08

Це свято започатковане з метою відродження і розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ у забезпеченні обороноздатності держави.

Українські морські піхотинці здобули безсмертну славу в боях з російськими окупантами за незалежність нашої держави й мир на українській землі. Справжні воїни, які здатні виконати будь-яке найскладніше бойове завдання.

В цей день хочу висловити глибоку повагу та привітати всіх захисників України, які з честю і відвагою служать у лавах морської піхоти. Ваша мужність, професіоналізм та патріотизм є прикладом для всіх нас. Бажаю міцного здоров'я, сили духу, нових звершень та успіхів у виконанні бойових завдань на славу рідної України!

Вічна пам’ять і шана загиблим Героям!

Слава Україні! Слава і честь українським морським піхотинцям!

З повагою,

начальник Білолуцької СВА