Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Відзавтра всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані, — Міноборони

Дата: 17.05.2024 15:55
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Тож, всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.
 
Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.
 
Оновити дані можна так:

  •  Онлайн - через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження з 18 травня. Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг.

 

  • Офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. У такий спосіб окрім витягу з реєстру, ви отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

 
З 18 червня у застосунку Резерв+ також заявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

 

Детально як працює застосунок Резерв+ за посиланням: 

https://www.facebook.com/share/p/A7J3yuarJuX6xT5K/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора