Взяли участь в онлайн-обговоренні аналітичного звіту «Оцінювання результативності закупівельної активності громад Луганської та Донецької областей через платформу Prozorro»

Дата: 03.05.2024 14:41

Фото без описуФото без описуФото без опису

03 травня 2024 року заступник начальника Білолуцької СВА взяв участь в онлайн-обговоренні аналітичного звіту «Оцінювання результативності закупівельної активності громад Луганської та Донецької областей через платформу Prozorro».

До заходу долучилося керівництво структурних підрозділів Луганської облдержадміністрації та військових адміністрацій населених пунктів області, а також наукові співробітники державної установи «Інститут економікоправових досліджень імені В.К.Мамутова Національної академії наук України».

Було проаналізовано результати публічних закупівель на платформі Prozorro вперіод 2023-2024рр., методичний підхід до визначення результативності закупівельної активності громад через платформу Prozorro та оцінено результативність закупівельної активності громад Луганської та Донецької областей через платформу Prozorro в 2024р.