Грошове забезпечення військовослужбовців

Дата: 03.05.2024 10:05

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації інформує про умови мобілізації до ЗСУ щодо грошового забезпечення, соціальних гарантій, перспектив професійного зростання та навчання.

Грошове забезпечення військовозобов’язаних

Складові грошового забезпечення встановлюються індивідуально за статтею 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та залежать від посади, звання, умов служби, наукових ступенів і звань.

Кабінет Міністрів України оновив виплати, які передбачають:

• мінімальний щомісячний розмір грошового забезпечення – 20 100 грн;

• одноразова грошова допомога при укладанні першого контракту у 2024 році від 24 224 грн до 30 280 грн;

• додаткова винагорода за участь у бойових діях – 100 000 грн;

• додаткова винагорода інструкторам учбових центрів 15 000 - 30 000 грн;

• одноразова винагорода за завдання на лінії зіткнення (за кожні 30 днів) – 70 000 грн;

• виплата матеріальної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення для вирішення соціально-побутових питань.

Перспективи професійного зростання, навчання. Соціальні гарантії

Гарантується:

• право на освіту;
  • навчання та тренування для передачі здобутого досвіду як в Україні, так і за кордоном з перспективою кар’єрного росту;
  • безкоштовне лікування та фінансова компенсація за поранення внаслідок участі в бойових діях;
  • соціальний захист та страхування життя на 15 млн грн;
  • підйомна допомога при переїзді тощо.

🇺🇦Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті.

#Вірю_в_ЗСУ #Разом_до_Перемоги Артем Лисогор