Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Долучайтеся до флешмобу "Луганщина – це Європа, луганці – європейці!"

Дата: 02.05.2024 10:31
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

 

Мета флешмобу - підвищення свідомості про європейську ідентичність серед українців та підтримка європейських цінностей, підкреслити європейський потенціал та культурні зв'язки Луганщини та України з ЄС.

 

Щоб долучитися до флешмобу до 10.05.2024 року на своїй сторінці в соціальній мережі напишіть кілька слів, розмістіть фото чи відео про те, що для вас є Європа і чому Україні важливо стати частиною європейської спільноти або показати європейські місця України та/або Луганщини і використайте хештег #ЛуганщинаЦеЄвропа або надсилайте роботи на пошту uzzptair@gmail.com.

 

Сьогодні держави, які раніше були просто сусідами, стали справжньою родиною та безпечним прихистком для багатьох мешканців Луганщини, які рятуються від російської агресії.

 

Недарма міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок зазначила: "Майбутнє України — в Євросоюзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС".

 

Долучайтеся до флешмобу та промотуйте європейське майбутнє Луганщини!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора