Взяли участь у обговоренні теми: «Взаємодія держави та бізнесу: як допомогти одне одному?»

Дата: 02.05.2024 09:47

Продовжується марафон подій платформи "Всупереч" для жінок-підприємиць Луганщини або тих, хто планує займатися підприємницькою справою . 01.05.2024 взяли участь у обговоренні теми: «Взаємодія держави та бізнесу: як допомогти одне одному?».

Обговорили програми підтримки які зараз є. Також поговорили про систему "Прозоро", її функціонал та переваги для бізнесу, адже часто постає питання оренди комунальної власності або участь підприємців у тендерах на закупівлі.

Проєкт «Всупереч» впроваджується та реалізовується ГО "Зростай", за підтримки CIPE Ukraine та передбачає створення спільноти жінок, яка опікуватиметься розвитком жіночого лідерства, розвитком та пошуком можливостей, взаємопідтримки і допомоги.

Для участі обов'язково зареєструйтеся тут: