Дата: 30.04.2024 10:15

Станом на 30.04.2024 року жителям Білолуцької громади надано матеріальну допомогу загальною сумою 500 тис. грн відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 рік» та Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області.

Зокрема фінансову допомогу отримало 30 учасників бойових дій, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області у розмірі по 15000 гривень та одна дружина загиблого військовослужбовця, який брав участь у забезпеченні і здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України та загинув при виконанні службових обов’язків – у розмірі 50000 грн.

Детальніше про Програму надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/pxthw.

Перелік документів для оформлення матеріальної допомоги, перелік категорій, яким надається допомога та сума виплати відповідно до категорій зазначена у Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки http://surl.li/pxtij.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0668112341 Олександр.