Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Дата: 23.04.2024 17:34
Кількість переглядів: 26

Фото без опису

 

24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.

 

Чому українське суспільство виявилось стійким, самоорганізованим і здатним до ефективного опору в рази більшій загрозі? Чому від початку 90-х українці об’єднувались, діяли, виходили на вулиці? Які цінності захищали?

 

У цьому курсі ви дізнаєтеся про природу українських революцій і феномен масового опору та з’ясуєте, які цінності спонукають українців діяти у перспективі періоду незалежності.

 

Протягом курсу ви дізнаєтеся про:

• короткий історичний екскурс прояву цінностей українців від 1990-х років і дотепер;

• «Помаранчеву революцію», її передумови, перебіг і основних учасників;

• становлення й розвиток незалежних українських медіа;

• причини й передумови Революції гідності – протесту, який формував трансформацію всієї системи правил та інституційного поля держави;

• концепцію мультикультуралізму та її втілення в Україні;

• політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму;

• історію українських громадянських рухів і спільнот на Сході України;

• силу і вплив об’єднання суспільства у кризових ситуаціях.

 

Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства. 

 

Успішне завершення курсу дає змогу отримати сертифікат, що містить 0,2 кредити ЄКТС або шість академічних годин і зараховується як самоосвіта.

 

Онлайн-курс підготовлений у межах проєкту «Фенікс», що впроваджується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу. Курс розроблено у партнерстві з Українським Інститутом.

 

Посилання на курс:

https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/coursev1:eef+EEF-044+Jan2024/about.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора