У цій війні Сполучені Штати поруч з нами – їм небайдужа доля України та українців, – Артем Лисогор

Дата: 21.04.2024 14:33

Ми всі чекали і вірили – хлопці на передовій, їхні родини в тилу, наш дипломатичний фронт.

Вчора пізно увечері американські конгресмени значною більшістю голосів висловилися за надання вкрай необхідного пакету допомоги Україні.

Це є беззаперечним доказом підтримки американцями нашої боротьби за незалежність і засудженням терористичних дій росії.

Президент Зеленський запевнив нас, що саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок. Це і його особиста перемога також.

До речі, думаю, багато хто з вас помітив велику кількість синьо-жовтих прапорів у залі для голосування?

Вже скоро ми підсилимо спроможності наших незламних воїнів у повітрі, на морі та на суші, де точаться пекельні бої. Підвищимо рівень безпеки об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, яку останніми тижнями країна-агресор спробувала знищити. Це збереже життя українських бійців і цивільних громадян, яких щодня вбиває ворог.

Розчарую носіїв російської пропаганди. Попри їхні очікування, наша держава не залишилася сама на полі бою і союзники демонструють це, приймаючи складні, але визначні для подальшої долі цивілізованого світу рішення.

У вівторок має відбутися голосування в Сенаті США. А після ухвали законопроект буде спрямований Президенту Байдену.

Майже уся частина військової допомоги зібрана на складах та готова для поставки в Україну. В її очікуванні – кожен з нас.