Дата: 18.04.2024 10:41

Фото без описуФото без опису

Білолуцька селищна військова адміністрація сьогодні, 18 квітня 2024 року, оголосила Закупівлю на послуги центрів і будинків відпочинку (Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій (придбання путівок)).

На придбання дитячих путівок планується спрямувати 300 тис. грн з бюджету Білолуцької СВА на придбання 13 путівок для дітей пільгових категорій Білолуцької громади для оздоровлення та відпочинку в Івано-Франківській області з червня по серпень 2024 року.

Для включення до резервного списку на оздоровлення на випадок відмови вже зареєстрованих заявників можна звернутися телефоном: 0668112341 – Олександр.

Детальна інформація про публічні закупівлі за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-18-000314-a