Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Взяли участь в презентації функціональних можливостей Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni

Дата: 17.04.2024 11:04
Кількість переглядів: 34

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фахівець економіки та економічного розвитку Білолуцької селищної військової адміністрації 16.04.2024 взяла участь в онлайн-брифінгу, який організувало Міністерство закордонних справ України, де була представлена презентація функціональних можливостей Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni. 

 

Сервіс МП Nazovni створений з метою просування українського експорту і залучення іноземних інвестицій та відкриває унікальну можливість українським експортерам напряму звернутися та отримати допомогу від дипломатичних установ України, які покривають понад 120 іноземних держав.

 

Українські дипломати за кордоном, використовуючи функціональні можливості платформи, надають сприяння вітчизняним виробникам у пошуку партнерів та розповсюдженні інформації про товари та послуги. 

 

Сервіс працює з українськими підприємцями, що хочуть вийти на експорт: від виробників продуктів харчування чи handmade посуду — до креативних агентств та IT-компаній.

 

Обов’язковими умовами для роботи з платформою є:

• реєстрація підприємства на території України;

• підприємство є виробником та/або експортером продукції/послуг; • обов’язково наявність презентації та комерційної пропозиції англійською мовою (система надає можливість завантаження згаданих документів);

• обов’язково наявність сайту англійською мовою;

• контактна інформація представника компанії, який вільно володіє англійською (іноземною) мовою для оперативної та ефективної комунікації з представниками МЗС України, посольств та іноземних партнерів (в т.ч. моб телефон з WhatsApp або іншим месенджером).

 

Зареєструватися можна за посиланням - https://nazovni.online/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора