Дата: 11.04.2024 10:07

У першому кварталі 2024 року жителям Білолуцької громади надано допомогу загальною сумою 245 тис.грн відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 рік» та Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області.

Зокрема фінансову допомогу отримало 13 учасників бойових дій, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області у розмірі по 15000 гривень та одна дружина загиблого військовослужбовця, який брав участь у забезпеченні і здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України та загинув при виконанні службових обов’язків – у розмірі 50000 грн.