Заключили меморандум про взаємодію та співпрацю з Новопсковською селищною військовою адміністрацією

Дата: 09.04.2024 11:48

Білолуцька селищна військова адміністрація продовжує налагоджувати зовнішні зв’язки. В квітні 2024 року заключили меморандум про взаємодію та співпрацю зі своїми земляками та колегами - Новопсковською селищною військовою адміністрацією.

Метою співпраці є консолідація зусиль після деокупації тимчасово окупованих територій Білолуцької та Новопсковської селищних територіальних громад, для забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення громад шляхом формування та налагодження ефективного функціонування системи надання доступної і якісної медичної допомоги. Забезпечення сучасним медичним обладнанням та проведення ремонту в будівлях структурних підрозділів Комунального некомеційного підприємства «Новопсковський центр певинної медико-санітарної допомоги Новопсковської селищної ради» розташованих на території Білолуцької селищної громади.

Сподіваємось на плідну подальшу співпрацю, обмін знаннями та досвідом!

Працюємо на Перемогу! Слава Україні!