Взяли участь у онлайн-тренінгу «Локалізація НПД 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Дата: 04.04.2024 11:32

Головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Білолуцького СВА взяла участь у дводенному онлайн-тренінгу «Локалізація НПД 1325 «Жінки. Мир. Безпека», який проходив в рамках проєкту «Регіональний план 1325 в дії у Луганській області (План 1325 в дії)».

Під час заходу розглянули ключові аспекти НПД 1325: напрямки діяльності, виконавці та цільові аудиторії, особливості врахування на локальному рівні. Проаналізували ситуації, виявлені недоліки та причини недостатньої взаємодії, напрацювали алгоритм дій, врахували потреби різних груп жінок, дівчат та дівчаток при розробці стратегії відновлення громад.

Дякуємо організаторам ГО «Платформа розвитку «СМР» у співпраці з ДСЗН та УПП у Луганській області за отримані знання, які обов’язково будуть використані під час нашої подальшої діяльності.