Щосереди працівники Білолуцької селищної військової адміністрації беруть участь у відкритих заходах з інформування Програми «U-LEAD з Європою» з актуальних тематик

Дата: 03.04.2024 13:45

Програма «U-LEAD з Європою» - це програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України.

Тема сьогоднішнього заходу: Організація діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в територіальних громадах.

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» ознайомили з нормативно-правовими вимогами утворення та діяльності комісій з питань ТЕБ та НС в громадах; роз'яснили роль, завдання та необхідні дії відповідної комісії в реалізації безпекових повноважень територіальної громади; розповіли про механізмами фінансування заходів, які ухвалюються комісією.