Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Запрошуємо до участі в національній програмі особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець»

Дата: 29.03.2024 10:33
Кількість переглядів: 23

Фото без опису

 

Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. 

 

З 15 по 21 квітня 2024 року у місті Дніпро відбудеться міжрегіональний молодіжний освітньо-професійний курс «Державотворець: Дії заради змін»! Це навчальний курс для 20 найвмотивованіших осіб, які будуть обрані на конкурсній основі. Молодь отримує унікальну можливість взяти участь у комплексній навчальній програмі, яку проведуть провідні фахівці з державного управління, представники соціально-відповідального бізнесу та громадських організацій. 

 

Окрім лекцій, на учасників чекають тімбілдінги, воркшопи та ознайомчі візити до органів регіональної влади, бізнесу та неурядових організацій. Під час проходження Курсу учасники забезпечуватимуться проживанням, харчуванням, навчальними матеріалами та компенсацією вартості проїзду.

 

До участі запрошується молодь з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської та Херсонської областей. 

 

Реєстрація триває до 31 березня 2024 року включно. 

 

Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsSTeuFQqbQQczGxIbKYCpCVKmZZaSEFmFUre9kbIvr5PDw/viewform.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора