Взяли участь у відкритому онлайн заході організованому консультаційною групою Julies Data на тему: “Як перевірити геопросторові дані містобудівної документації

Дата: 29.03.2024 09:25

Начальник відділу земельних ресурсів Білолуцької селищної військової адміністрації взяла участь у відкритому онлайн заході організованому консультаційною групою Julies Data на тему: “Як перевірити геопросторові дані містобудівної документації. Зекономити бюджет та не порушити Закон”.

ГІС спеціалістами в Julies Data були роз’яснені наступні питання:

• покрокова інструкція з демонстрацією перевірки геоданих "наживо";

• чому та для кого необхідна перевірка містобудівної документації;

• де взяти безкоштовні інструменти для роботи з геоданими, якими вже користуються сотні спеціалістів в Україні;

• містобудівна документація у GIS-форматі та містобудівний кадастр: нові вимоги та виклики.

На прикладі досвіду Івано-Францівської ОДА та Житомирської ОДА було розглянуто організацію роботи із геоданими МБД.