Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Дата: 28.03.2024 17:55
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

 

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у березні-червні 2024 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя». 

 

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, популяризація європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

 

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України. 

 

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова).

 

Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua. 

 

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2024 року, а нагородження переможців і призерів відбудеться у вересні 2024 року.

 

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу (тел.: 096-036-04-15, e-mail: nnip@udu.edu.ua).

 

Детальніше на посиланням http://surl.li/sajes


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора