Начальник Білолуцької СВА Олександр КОЗИЧ взяв участь в робочій нараді щодо організації роботи STEM-лабораторії

Дата: 25.03.2024 14:59

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 25 березня начальник Білолуцької СВА Олександр КОЗИЧ взяв участь в робочій нараді щодо організації роботи STEM-лабораторії зі Старобільською РВА, яка відбулась на базі ХАБ Старобільської РВА в м. Київ.

STEM-лабораторія - це осередок для творчості учнів з технічним розумовим складом, де талановиті діти можуть вивчати інформатику та техніку, проєктувати власні пристрої та програмувати моделі, створювати робочі зразки та 3Д вироби.

Було обговорено:

- Формування грантової заявки для придбання STEM-лабораторії та обладнання кабінету для організації роботи гуртка з робототехніки Білолуцького ліцею.

- Цільова аудиторія та кінцеві бенефіціари проєкту.

- Тривалість реалізації проєкту.

- Кадрове забезпечення для роботи зі STEM-лабораторією та гуртків з робототехніки.

- Забезпечення обладнанням STEM-лабораторії, яке дасть змогу учням отримати досвід у 3D моделюванні, інженерній справі, розробці автоматизованих систем та програмуванні розумних пристроїв.