25 березня в Україні відзначається День Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 10:14

Служба безпеки України захищає державний суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність, законні інтереси держави, а також забезпечує права і свободи людини і громадянина.

В умовах сьогодення СБУ відіграє особливо важливу роль у боротьбі та захисті нашої держави від загарбників. Пліч-о-пліч зі Збройними силами України відбивають атаки, викривають зрадників і нищать ворога, звільняють українську землю від агресора, виявляють ворожих агентів та колаборантів, борються з організованою злочинністю та знищують ворога.

В цей день хочу висловити свою вдячність і повагу усім працівникам Служби безпеки України, за вашу нестримну відданість, професіоналізм і самовідданість. Зичу вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та добробуту в особистому житті і звичайно найшвидшої Перемоги України!

З Днем служби безпеки України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

начальник Білолуцької СВА,