Дата: 22.03.2024 09:41

На поточному тижні провели чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області.

На порядку денному стало продовження розгляду заяв від учасників бойових дій відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 рік» та «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 роки»

Було розглянуто десять звернень на виплату одноразової матеріальної допомоги від учасників бойових дій, які брали/беруть безпосередню участь у забезпеченні і здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України після 24.02.2022.

Відповідно до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024-2026 рік» та Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, які є мешканцями Білолуцької селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області надати одноразову матеріальну допомогу у розмірі 15000 гривень кожному заявнику.