Взяли участь офлайн у підсумковій Конференції проєкту «Гідність та Захист: реагування на сексуальне насильство в умовах війни»

Дата: 21.03.2024 10:42

Фото без описуФото без опису

20 березня, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Білолуцької СВА взяла участь офлайн у підсумковій Конференції проєкту «Гідність та Захист: реагування на сексуальне насильство в умовах війни» зі співвиконавцями Регіонального плану дій.

Під час заходу:

- підбили підсумки роботи в проєкті;

- обмінялися досвідом практик взаємодії та реагування між службами, організаціями та закладами, що безпосередньо стикаються з жертвами сексуального насильства для надання комплексної мультидисциплінарної допомоги постраждалим від сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом (СПНК);

- обговорили можливості для співпраці та взаємодії між різними стейкхолдерами Луганської області, які відповідальні за реагування на СНПК.

По завершенню напрацювали алгоритм узгодженої взаємодії та реагування між службами, організаціями та закладами, що безпосередньо стикаються з жертвами сексуального насильства для надання комплексної мультидисциплінарної допомоги постраждалим від СПНК.

Україна зобов’язана не допускати вчинення сексуального насильства та за будь-яких умов розслідувати такі злочини.

Навчаємось та працюємо на перемогу!