Розпочала роботу нова економічна платформа “Зроблено в Україні”

Дата: 21.03.2024 09:22

Президент Володимир Зеленський заявив, що платформа "Зроблено в Україні" має стати майданчиком прямого діалогу держави й підприємців та наголосив, що малий бізнес такий же "цінний для держави як і великий" і додав, що вони однаково заслуговують на повагу та підтримку.

Це дуже потужний крок з боку держави в плані допомоги бізнесу з виходом на нові закордонні ринки, а також можливість покращення бізнес-клімату в Україні.

«Ми маємо перемогти, і це питання виживання. А щоб Україна мала весь необхідний ресурс для своєї перемоги, мають перемагати також українські товари, українські послуги, українське споживання та український експорт, тобто українські підприємці. Кожен зараз має пам’ятати: фронт у нас один, і його витягують на собі наші воїни. Але, щоб фронт був ефективним, повинна бути ефективною та сильною вся Україна – кожен, хто працює заради держави та людей», – зазначив Володимир Зеленський.