Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Для ветеранів і ветеранок лікування у стаціонарі безкоштовно за Програмою медичних гарантій

Дата: 19.03.2024 11:27
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів підготувало роз'яснення. Якщо ветерану чи ветеранці необхідне лікування у стаціонарі, то вся медична допомога для них має бути безоплатною в тій лікарні, яка має договір із НСЗУ. Зверніть увагу: всі необхідні ліки також повинні надаватися пацієнту безоплатно.

 

Лікування у стаціонарі здійснюється за пакетом “Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій”. Увесь обсяг послуг у ньому є гарантованим, вимоги докупити або доплатити – незаконні.

 

Лікування за стаціонарним пакетом передбачає такі напрямки:

✔кардіологія;

✔неврологія;

✔інфекційні хвороби;

✔пульмонологія;

✔гастроентерологія;

✔педіатрія.

 

Ветеран і ветеранка мають право на безоплатні послуги:

✔аналізи – крові, сечі, тестування на гепатити, глюкоза в крові, холестерин тощо;

✔обстеження – ЕКГ, УЗД, КТ, МРТ, рентген та ін.;

✔знеболення;

✔ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів, а також ліки, закуплені МОЗ;

✔інтенсивна терапія;

✔харчування.

 

Докладніше про послуги за пакетом можна переглянути на сайті НСЗУ у розділі “Контрактування / Контрактування 2024 / Вимоги ПМГ 2024 – пункт 39: https://cutt.ly/SwZ8gIhL 

 

Для безоплатного лікування у стаціонарі необхідно направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Також меддопомога буде безоплатною, коли ветерана чи ветеранку госпіталізувала у лікарню "швидка", або якщо він чи вона самостійно звернулися по допомогу у невідкладному стані.

 

Перевірити, чи має лікарня договір із НСЗУ Національна служба здоров'я України за необхідним пакетом, можна за допомогою інформаційного дашборду (https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts) або за телефоном контакт-центру НСЗУ - 16-77.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора