Визначення потреб з оздоровлення та відпочинку дітей віком від 7 до 18 років для подальшої організації оздоровчої компанії у 2024 році

Дата: 17.03.2024 16:34

Нагадуємо мешканцям Білолуцької громади, що ведеться визначення потреб з оздоровлення та відпочинку дітей віком від 7 до 18 років для подальшої організації оздоровчої компанії у 2024 році.

Просимо батьків, які бажають оздоровити своїх дітей у 2024 році пройти коротке опитування за посиланням https://forms.gle/oaqPyMDy92xpEdUW7

Звертаємо увагу, що перебування в оздоровчих таборах є абсолютно безоплатним, проте при заповненні форми батьки надають згоду що самостійно, за власні кошти привезуть дитину до табору, та заберуть по закінченню зміни.

За наявності двох та більше дітей - на кожну дитину необхідно заповнити окрему форму.

З додаткових питань звертайтеся за телефоном 0668112341 - Олександр