Шановні мешканці Білолуцької громади та ВПО Луганської області!

Дата: 14.03.2024 15:02

Відділ «ЦНАП» Білолуцької селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області проводить актуалізацію даних про реєстрацію місця проживання в Реєстрі територіальної громади.

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації вам необхідно звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» з метою уточнення інформації. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.

Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади жителі громади зможуть отримати Витяг про місце реєстрації.

Консультацію та допомогу з цього питання можна отримати за телефоном +380950987970, або надіславши лист на нашу електронну адресу bilolutsk@loga.gov.ua.