Сьогодні, 10 березня відзначається День Державного гімну України

Дата: 10.03.2024 09:57

Свято офіційно затвердив Кабінет Міністрів України 2021 року. «Ще не вмерла Україна» – твір композитора Михайла Вербицького та поета Павла Чубинського, який став державним символом нашої країни, вперше було виконано саме 10 березня 1865 року на концерті до дня пам’яті Тараса Шевченка в Перемишлі (Польща).

Україна - незалежна держава з власною культурою та історією. Впродовж століть український народ виборював свою свободу та незалежність. І завжди важливим символом цієї боротьби був гімн, адже це музичний твір, що втілює патріотичні почуття та ідеали народу.

День Державного гімну України є важливим святом, оскільки він символізує національну єдність, дух нації й гордість за свою державу та зберігає в собі духовну спадщину українського народу, його бажання жити в мирі та процвітанні.

День Державного гімну – це нагадування про важливість національної ідентичності та єдності, а також нагадування, що ми Держава, що має унікальну культуру та традиції.

Сьогодні він об'єднує українців в боротьбі з російським агресором. Його пізнають і шанують в усьому світі.

Будьмо гідними нащадками своїх предків та єднаймося в боротьбі за свою свободу та незалежність!

Слава Україні! Героям Слава!