Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Співпраця служби зайнятості із «Затишно spase Вінниця/Схід SOS»

Дата: 08.03.2024 14:43
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

Мешканка Лисичанська Марина Махницька, соціальний працівник за фахом, у січні поточного року відкрила власну справу в м.Вінниця. Свою діяльність вона здійснює, доєднавшись до команди Безпечного простору для жінок і дівчат Затишно space Вінниця/Схід SOS, що існує за підтримки благодійних фондів.

 

В такому центрі психологічної, соціальної та юридичної допомоги безоплатно допомагають жінкам і дітям, які постраждали внаслідок війни чи опинилися у складних життєвих обставинах.  

 

Фахівчинею Лисичанського міського центру зайнятості Ольгою Бай встановлено зв'язок та домовленість щодо співпраці та 6 березня була запрошена на захід під назвою «Жіноче обличчя професій» - це ініціатива, що висвітлює успішні приклади жінок, які пройшли шлях подолання стереотипів у виборі професій.

 

Запрошені успішні жінки-керівники ділилися своїм досвідом і через які труднощі вони пройшли, психологи коментували їх досвід. Крім цього відбулась презентація послуг ДСЗ від Вінницької філії Вінницького обласного ЦЗ.

 

Ольга Бай розповіла учасникам, що Луганська обласна служба зайнятості працює та надає послуги ОНЛАЙН. Всі послуги щодо реєстрації, працевлаштування, професійного навчання, в тому числі за допомогою ваучерів, державних компенсаційних програми можна отримати в дистанційному форматі.

 

В результаті зустрічі домовилися з Мариною про подальшу співпрацю зі службою зайнятості у разі планування заходів для ВПО.

 

Отримати консультації представника Луганської ОСЗ у м. Вінниця можливо в гуманітарному хабі «Луганщина моя» за адресою: вул. Праведників світу, 43-б щосереди з 10:00 до 15:00, в інші робочі дні: вул. М.Ващука, 20, приміщення Вінницької філії, 2 поверх.

 

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

 

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора