Сьогодні, 1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони

Дата: 01.03.2024 11:52

Цивільна оборона - це державна система органів управління, сил і засобів, що створюється для організації та забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру. Також маємо пам’ятати, що це ще і справа кожного громадянина і цей день нагадує про те, що люди повинні бути об'єднані для подолання труднощів, які можуть виникнути в будь-який момент. Особливо актуальна і важлива роль цивільної оборони в умовах сьогодення, коли рф щодня створює нам надзвичайні ситуації, намагаючись знищити нашу державу та наше населення.

Хочу привітати всіх причетних з професійним святом та висловити свою повагу та подяку! Дякую вам за мужність, відданість та самовіддану працю! Ваше прагнення до безпеки та готовність ризикувати власним життям заради інших є справжнім героїзмом. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, мудрості та успіху у вашій благородній роботі!

З повагою та вдячністю,

начальник Білолуцької СВА