Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) запрошує підприємців взяти участь в онлайн-опитуванні «Дослідження сприйняття захисту прав інтелектуальної власності»

Дата: 21.02.2024 19:11

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) запрошує підприємців до 25 лютого 2024 року взяти участь в онлайн-опитуванні «Дослідження сприйняття захисту прав інтелектуальної власності» за посиланням https://forms.gle/9mKhEffr7XoRzwGf8.

Це спільне дослідження Державної митної служби України та ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", метою якого є вивчення обізнаності громадян України щодо контрафакту, порядку надання Держмитслужбою сприяння у захисті прав інтелектуальної власності та ставлення споживачів до контрафактних товарів.

Анкета є анонімною і дані будуть використовуватися виключно в узагальненій формі.

Щиро вдячні за Ваші відповіді!